Konsolė ME 8.0 (iki 8m)

Stumdomų buitinių ir pramoninių vartų furnitūra ME, vartams iki 8.0 m .

Galite rinktis iš pilnų komplektų DEMO, bet mes rekomenduojame susikomplektuoti imant dalinį komplektą be gembės, pvz.:
VITA + papildomai reikiamo ilgio gembę STAGE M.

Sudedamosios vartų dalys:

CAIS Konsolė ME 8.0

Ženklinimas:

  • Gale esantis ženklinimas „E“ reiškia „Economy“ variantą, tai išlengvintas produktas, su mažiau metalo, supaprastinta konstrukcija, kainuojantis šiek tiek pigiau;
  • Gale esantis ženklinimas „Z“ reiškia kad produktas cinkuotas karštu būdu (Pvz.: STAGE MB – juodas metalas, STAGE MZ – cinkuotas);
  • Gale esantis ženklinimas „K“ reiškia, kad produktas skirtas naudojimui kampu (Pvz. ratukų komplektas SPEED M, skirtas tradiciniams horizontaliai važinėjantiems vartams, o SPEED MEK jau yra skirtas stumdomiems vartams nuvažiuojantiems kampu).

ME konsolės matmenys:

Konsolės ME 8.0 lentutė

CAIS Konsolės M matmenys

Komplektų sudėtis:

  • DEMO – pilnas furnitūros komplektas su 6m ilgio gembe;
  • Jei reikalingas pasirenkamas gembės ilgis, tuomet reikia rinktis dalinį komplektą be gembės  VITA ME + papildomai reikiamo ilgio gembę STAGE M .

Pavyzdys:

Jei ketinate gamintis stumdomus kiemo vartus pravažiavimui 8m, o visa produkcija cinkuota karštu būdu, tuomet Jums reikalinga gembė, kurios ilgis L=8000+2400+(2 x 330)+140=11200 mm. Galimi keli variantai:

  1. Imame pilną komplektą DEMO MZE 03 + gembę STAGE MZ 6;
  2. Imame dalinį komplektą VITA ME 03 + gembę norimo ilgio, pvz.: STAGE MZ 8 + STAGE MZ 4;

(kur M-dydis, Z-produkcija cinkuota, E-ekonominis variantas, 03 komplektacija su vartų laikikliu iš viršaus (kreipiančioji), 4/6/8 vientisos gembės ilgis)

Rekomendacijos:

Jei tik įmanoma naudoti vientisą gembę, nesuduriant iš kelių skirtingų ilgių, mes primygtinai rekomenduojame taip ir daryti- naudoti vientisą, nes sudūrimo vietoje atsiranda papildomos apkrovos, nestabilumas, ratukai pereidami iš vienos gembės į kitą gauna smūgį, kas nesuteikia jiems ilgaamžiškumo.

Jei turite 6m pravažiavimą, tai imant 8m ilgio vientisą gembę STAGE MZ 8, pakanka vienos 8m ilgio gembės, kad padaryti 6m pločio nustumiamus vartus su 2m ilgio atsvara. Vientisa, nesudurta gembė yra tvirtesnė, todėl gaminant 6m pločio vartus pakanka furnitūros: VITA ME + STAGE MZ 8 . Žiūrėti ČIA.