Konsolė ME 8.0 (iki 6m)

Stumdomų buitinių ir pramoninių vartų furnitūra ME, vartams iki 6.0 m .

Norint susikomplektuoti furnitūra stumdomiems vartams iki 6m su vientisa gembe, reikia rinktis:
furnitūros komplektą VITA + papildomai 8m ilgio gembę STAGE MZ 8.

Sudedamosios vartų dalys:

CAIS Konsolė ME 8.0

Ženklinimas:

  • Gale esantis ženklinimas „E“ reiškia „Economy“ variantą, tai išlengvintas produktas, su mažiau metalo, supaprastinta konstrukcija, kainuojantis šiek tiek pigiau;
  • Gale esantis ženklinimas „Z“ reiškia kad produktas cinkuotas karštu būdu (Pvz.: STAGE MB – juodas metalas, STAGE MZ – cinkuotas);
  • Gale esantis ženklinimas „K“ reiškia, kad produktas skirtas naudojimui kampu (Pvz. ratukų komplektas SPEED M, skirtas tradiciniams horizontaliai važinėjantiems vartams, o SPEED MEK jau yra skirtas stumdomiems vartams nuvažiuojantiems kampu).

Pavyzdys:

Jei turite 6m pravažiavimą, tai imant 8m ilgio vientisą gembę STAGE MZ 8, pakanka vienos 8m ilgio gembės, kad padaryti 6m pločio nustumiamus vartus su 2m ilgio atsvara. Vientisa, nesudurta gembė yra tvirtesnė, todėl gaminant 6m pločio vartus pakanka furnitūros: VITA ME 03 + STAGE MZ 8 .

(kur M-dydis, Z-produkcija cinkuota, E-ekonominis variantas, 03 komplektacija su vartų laikikliu iš viršaus (kreipiančioji), 8 vientisos gembės ilgis 8m)

Rekomendacijos:

Jei tik įmanoma naudoti vientisą gembę, nesuduriant iš kelių skirtingų ilgių, mes primygtinai rekomenduojame taip ir daryti- naudoti vientisą, nes sudūrimo vietoje atsiranda papildomos apkrovos, nestabilumas, ratukai pereidami iš vienos gembės į kitą gauna smūgį, kas nesuteikia jiems ilgaamžiškumo.